Moderní obývací stěna Diana II, bílá/bílý lesk + LED

Velmi moderní obývací stěna Diana  Korpus: bílá  Dvířka: bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii Dvířka v provedení... více informací »
Moderní obývací stěna Diana II
Značka: KAR
12 880 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Diana  Korpus: bílá  Dvířka: bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii Dvířka v provedení...

Velmi moderní obývací stěna Diana 
Korpus: bílá 
Dvířka: bílý lesk
Dodáváme jako komplet na fotografii
Dvířka v provedení lesk
LED osvětlení v ceně 
Výklopná dvířka u TV stolků
Madla jsou z tvrzeného plastu
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava: 300x180x45cm
 
OBÝVACÍ STĚNA DIANA 
Hledáte moderní obývací stěnu, která přinese svěží vánek do vašeho obýváku? Stěna Diana vám jistě padne do oka. Černo-bílá kombinace vás nikdy nepřestane bavit, lesklá dvířka jsou hitem a dodají vašemu interiéru jiskru. Fotografie z dovolené, sklenky na víno, sbírka CD a mnoho dalších drobností zde najde své místo. Neváhejte a nechte se unést na vlně stylu.
 
Moderní obývací stěna s lesklou povrchovou úpravou. Stěna obsahuje dvě závěsné skřínky, které jsou z části prosklené a mohou být podsvícené, otevírají se pomocí madel; dále obsahuje dvě police , nízké skřínky pod TV a příslušenství. Skříňky mají výklopná dvířka. Stěna může být vybavena LED osvětlením. Jednotlivé části obývací stěny můžete libovolně rozmístit a přizpůsobit tak Obývací stěnu Diana Vašim představám!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Hodně oblíbený produkt máte možnost sehnat v pohodě tady na webu v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Vyberte si ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Přední výrobce KAR svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Zcela unikátní produkt Moderní obývací stěna Diana II, bílá/bílý lesk + LED s pečetí kvality od značky KAR můžete dostat tady nyní za příznivou cenu! Akční cena 12 880 Kč.