Moderní obývací stěna Breton white/black + LED

Velmi moderní obývací stěna Breton  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk / bílý lesk  Dodáváme jako komplet na... více informací »
Moderní obývací stěna Breton white/black + LED
Značka: KAR
12 267 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Breton  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk / bílý lesk  Dodáváme jako komplet na...

Velmi moderní obývací stěna Breton 
Korpus: bílý 
Dvířka: černý lesk / bílý lesk 
Dodáváme jako komplet na fotografii
Dvířka v provedení lesk
LED osvětlení modré barvy v ceně 
Výklopná dvířka u TV stolků
Madla jsou z tvrzeného plastu
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava: 300x180x45cm
 
OBÝVACÍ STĚNA BRETON 
Hledáte moderní obývací stěnu, která přinese svěží vánek do vašeho obýváku? Stěna Breton vám jistě padne do oka. Moderní barevná kombinace vás nikdy nepřestane bavit, lesklá dvířka jsou hitem a dodají vašemu interiéru jiskru. Fotografie z dovolené, sklenky na víno, sbírka CD a mnoho dalších drobností zde najde své místo. Neváhejte a nechte se unést na vlně stylu.
 
Moderní obývací stěna s lesklou povrchovou úpravou. Stěna obsahuje čtyři závěsné skřínky, které jsou z části prosklené a mohou být podsvícené, otevírají se pomocí madel; dále obsahuje jednu polici , nízké skřínky pod TV a příslušenství. Skříňky mají výklopná dvířka. Stěna může být vybavena LED osvětlením. Jednotlivé části obývací stěny můžete libovolně rozmístit a přizpůsobit tak Obývací stěnu Breton Vašim představám!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Hodně prodávaný kus Moderní obývací stěna Breton white/black + LED jde získat také tady na našem webu umístěný v sekci black and white klasika! Nyní můžete získat ještě další produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další produkty od značky KAR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel KAR pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty

Kvalitní a žádaný produkt Moderní obývací stěna Breton white/black + LED od našeho předního výrobce KAR máte možnost najít tady a teď právě v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 12 267 Kč.