Zrcadlo Lazio 20 Lazio : Dekor Lazio Milano/krém

Zrcadlo Lazio  Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka... více informací »
Zrcadlo Lazio 20  Lazio : Dekor Lazio  Milano/krém
Značka: JRK
964 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo Lazio  Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka...

Zrcadlo Lazio 
Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
46x100cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi oblíbený kus Zrcadlo Lazio 20 Lazio : Dekor Lazio jde nakoupit prostě tady na stránkách umístěný v kategorii zrcadla. Pořiďte si jiné výrobky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu! Známý výrobce JRK vám nabízí prvotřídní sortiment. Podívejte se sami. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky JRK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Diskontní kousek Zrcadlo Lazio 20 máte možnost nakoupit přímo u nás v populární rubrice zrcadla! Připravili jsme akční produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci.

Akční kus Zrcadlo Lazio 20 Lazio : Dekor Lazio Milano/krém od spolehlivého výrobce JRK můžete sehnat u nás teď opravdu levně! Právě teď jen za 964 Kč.