Luxusní box spring postel Basel + LED 180×200 Basel : Potah Režná látka Savana 05

  Moderní box spring postel Brepoli Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce  Postel je dodávána včetně matrací a... více informací »
Luxusní box spring postel Basel + LED 180x200  Basel : Potah  Režná látka Savana 05
Značka: ELT
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Brepoli Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce  Postel je dodávána včetně matrací a...

 

Moderní box spring postel Brepoli
Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce 
Postel je dodávána včetně matrací a topperu
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
LED osvětlení je v ceně postele
Celková nosnost je 250kg 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
180x200x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 70cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
  Ve slevě tento produkt pořídíte právě tu na našich stránkách v kategorii postele 180×200 cm! Získejte ještě podobné produkty z této populární sekce snadno online. V očích zákazníků populární značka ELT vám představuje skvělé výrobky Nové kousky každý den.
Tento žádaný výrobek najdete zrovna na stránkách umístěný v sekci boxsprings postele! Nyní si můžete pořídit parádní kusy z této známé kategorie za báječnou cenu! Populární výrobce ELT pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží. Oblíbený a kvalitní produkt Luxusní box spring postel Basel + LED 180×200 Basel : Potah Režná látka Savana 05 můžete koupit zrovna tu na našich stránkách v populární rubrice boxsprings postele! Mrkněte na ostatní kusy z této známé kategorie za skvělou cenu! Významný výrobce ELT svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky.
Hodně prodávaný kousek Luxusní box spring postel Basel + LED 180×200 Basel : Potah Režná látka Savana 05 lze zakoupit nyní tu na stránkách ve známé rubrice boxsprings postele. Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Věhlasná značka ELT pro své zákazníky dodává vynikající produkty. Nové kousky každý den.

Hodně prodávaný kousek Luxusní box spring postel Basel + LED 180x200 Basel : Potah Režná látka Savana 05 od našeho předního výrobce ELT dostanete právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 22 999 Kč.