Komoda 120 Lake

Velmi moderní komoda Lake  Korpus: dub sonoma  Dvířka: dub sonoma  Madla z tvrzeného plastu Kvalitní lamino s 3D strukturou... více informací »
Komoda 120 Lake
Značka: LAS
4 637 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní komoda Lake  Korpus: dub sonoma  Dvířka: dub sonoma  Madla z tvrzeného plastu Kvalitní lamino s 3D strukturou...

Velmi moderní komoda Lake 
Korpus: dub sonoma 
Dvířka: dub sonoma 
Madla z tvrzeného plastu
Kvalitní lamino s 3D strukturou proti poškození 
ABS hrany zabranující zranění 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
87x120x42cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento výjimečný produkt Komoda 120 Lake je k sehnání snadno na našem webu v rubrice moderní komody. Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele LAS. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka LAS může nabídnout velmi kvalitní produkty Vždyť to vidíte sami!
Tento kvalitní a žádaný produkt Komoda 120 Lake máte možnost získat také na našich stránkách zařazený v sekci kombinované komody. Pořiďte si nové kusy ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Populární dodavatel LAS vám představuje kvalitní produkty

Tento diskontní produkt Komoda 120 Lake pocházející od značky LAS můžete sehnat bezpečně online extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 637 Kč.