Luxusní obývací stěna Ladrone, dub riviera

Velmi moderní obývací stěna Ladrone  Obývací stěna se skládá ze 4 částí jako na foto  Dekor: dub riviera  Dodáváme jako... více informací »
Luxusní obývací stěna Ladrone
Značka: IMS
14 979 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Ladrone  Obývací stěna se skládá ze 4 částí jako na foto  Dekor: dub riviera  Dodáváme jako...

Velmi moderní obývací stěna Ladrone 
Obývací stěna se skládá ze 4 částí jako na foto 
Dekor: dub riviera 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
LED osvětlení je možné dokoupit za cenu 490Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Rozměry jednotlivých dílů:
Vitrína vysoká: 65x206x37cm
TV stolek: 140x49x37cm 
Police: 180x20x21cm 
Vitrína nízká: 100x145x37cm 
 
LUXUSNÍ OBÝVACÍ STĚNA LADRONE 
V jednoduchosti je síla a zde se to opět potvrzuje! Obývací stěna Ladrone prozáří každý moderní interiér. Fotografie z cest, oblíbené knihy, sklenky na víno a mnoho dalšího zde najde své místo. Vsaďte na nadčasovou eleganci, vsaďte na Ladrone!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční a ve slevě produkt Luxusní obývací stěna Ladrone, dub riviera lze zakoupit právě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii obývací stěny! Pořiďte si ještě jiné zboží z této oblíbené sekce v akci!

Zajímavý produkt lze sehnat bez obtíží na webu v oblíbené rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Získejte parádní produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více kvalitních produktů od značky IMS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Diskontní kousek naleznete bez obtíží tady u nás zařazený v sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Získejte kvalitní výrobky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka IMS dodává vysoce kvalitní výrobky. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více skvělých produktů od značky IMS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Levný výrobek jde sehnat bezstarostně tady na stránkách v populární kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete koupit unikátní produkty z naší kategorie na pár kliknutí. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na více skvělých kousků značky IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kousek Luxusní obývací stěna Ladrone, dub riviera originál od značky IMS můžete nakoupit momentálně v naši nabídce výhodně. Výhodně za skvělou cenu 14 979 Kč.