Elegantní sedací souprava Bristol Roh: Orientace rohu Pravý roh, Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-8 černá, Potah DBK: Potah Eko-kůže D-8 černá

Bristol je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků  Sedací... více informací »
Elegantní sedací souprava Bristol  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: DBK
16 786 Kč
Ověřit dostupnost
Bristol je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků  Sedací...

Bristol je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků 
Sedací souprava je rozkládací a taktéž s úložným prostorem
Vyniká kvalitou zpracování, která uspokojí i náročnější zákazníky
Jádro je vyplněno pružinami Faliste společně s kvalitní PUR pě›nou
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Vybírejte potahy z naší nabídky ve vzorníku níže

Více informací k nabízeným potahům a fotografie potahů v plném rozlišení najdete ZDE.
 
Rozmě›ry
250x155cm 
Plocha po rozložení: 200x120cm  
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA BRISTOL 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Bristol bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
Bristol je sedací souprava moderního designu a kvalitního zpracování. Na první pohled zaujme především Moderní kombinace dvou potahů. Soupravu Bristol dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. 
 
Více informací k nabízeným potahům a fotografie potahů v plném rozlišení najdete ZDE.
 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. 
Vysoce kvalitní produkt dostanete mimo jiné tady na webu umístěný v kategorii sedačky rohové! Vyhledejte si zlevněné produkty z této oblíbené sekce za super ceny! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel DBK svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Udělejte si radost!

Vysoce kvalitní produkt jde získat prostě na našem webu zařazený v rubrice sedačky nad 15 tis. kč. Nyní najdete další produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí! U zákazníků oblíbená značka DBK vám může nabídnout prvotřídní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Elegantní sedací souprava Bristol Roh: Orientace rohu Pravý roh, Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-8 černá, Potah DBK: Potah Eko-kůže D-8 černá od společnosti s předním postavením na trhu DBK jde nakoupit tady a teď právě opravdu levně. Stojí teď u nás 16 786 Kč.