Kuchynská linka Reval velká

Luxusní kuchynská linka Reval Dodáváme jako sestavu na fotografii nebo i jednotlivé elementy Sestava zahrnuje elementy:  dolní: 40... více informací »
Kuchynská linka Reval velká
Značka: GAL
31 840 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní kuchynská linka Reval Dodáváme jako sestavu na fotografii nebo i jednotlivé elementy Sestava zahrnuje elementy:  dolní: 40...

Luxusní kuchynská linka Reval
Dodáváme jako sestavu na fotografii nebo i jednotlivé elementy
Sestava zahrnuje elementy: 
dolní: 40 potravinová + 80 zásuvková + 20 + 20 + 40 1 zásuvka + 30 + 60 spotřebičová + 30 + 60 dvířka ma myčku + 80 dřezová + 30 + 40 
horní: 120 vitrína + 40 + 30 + 30 + 60 vitrína + 80 vitrína + 30 + 40 vitrína vysoká 
Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže 
Uvedená cena neobsahuje  dřez a dekorace a pracovní desku
Nábytek je dodáván v demontu 
Pracovní deska není součástí 
Horní ozdobná lišta u horních skříněk není součástí, nelze dokoupit

Dekor borovice severská / dub divoký

 
Parametry 
Viz. jednotlivé elementy níže
 
KUCHYNSKÁ LINKA REVAL  
Zařizujete novou kuchyň? Nebojíte se trochu experimentovat a dopřát vašemu bytu barvy? Reval bude láskou na první pohled! Tato prostorná kuchyňská linka na sebe upoutá veškerou pozornost. Její originální barevné provedení dodá vašemu bytu šmrnc a vy se při vaření nikdy nebudete nudit. Každá návštěva bude ohromená! Tak se dlouho nerozmýšlejte, tato nabídka se nemusí opakovat!
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 15mm (korpus), dvířka mají tloušťku 10mm a ozdobné lišty na dvířkách 18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.Oblíbený a kvalitní výrobek Kuchynská linka Reval velká můžete najít prostě tady na našem webu ve známé kategorii kuchyně! Pořiďte si ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie jednoduše online! Máme toho více, máme v nabídce další vybrané produkty od značky GAL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel GAL svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky.
Vynikající produkt Kuchynská linka Reval velká lze nakoupit taky tady na stránkách v kategorii sektorové kuchyně! Nyní pořídíte ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za akční cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky GAL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce GAL svým zákazníkům dodává top produkty. Nakupujte výhoděn u nás.
Velmi oblíbený produkt Kuchynská linka Reval velká můžete koupit pohodlně tady na webu zařazený v kategorii sektorové kuchyně. Nyní můžete najít zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. V očích zákazníků populární výrobce GAL pro vás vyrábí kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento levný produkt Kuchynská linka Reval velká máte možnost získat již dnes tady na stránkách v rubrice sektorové kuchyně. Prozkoumejte zcela nové produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu.

Oblíbený a akční produkt Kuchynská linka Reval velká od předního výrobce GAL lze sehnat momentálně výhodně! Ve skvělé akci za 31 840 Kč.