Kuchynská linka Marika, 200cm, sonoma/vanilka

Moderní kuchynská linka Marika  Sestava 200cm jako na fotografii  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: vanilka  Madla jsou... více informací »
Kuchynská linka Marika
Značka: HAL
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kuchynská linka Marika  Sestava 200cm jako na fotografii  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: vanilka  Madla jsou...

Moderní kuchynská linka Marika 
Sestava 200cm jako na fotografii 
Korpus v dekoru: dub sonoma 
Dvířka v dekoru: vanilka 
Madla jsou součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena je včetně pracovních desek na jednotlivé skřínky
Prac. desky: 28mm, dekor pískový 

 
KUCHYNSKÁ LINKA MARIKA 
Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Tato kuchyňská linka vám jistě padne do oka. Její příjemné barevné provedení projasní váš byt a snadno jej sladíte se zbytkem zařízení. Je prostorově úsporná, ale nabízí dostatek úložných ploch. A co víc? V ceně je i pracovní deska! Tak neváhejte a pospěšte si, tato nabídka nebude platit věčně!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed. Neodolatelný produkt Kuchynská linka Marika, 200cm, pořídíte pohodlně tady u nás v populární sekci kuchyně. Prozkoumejte další kousky z této známé kategorie v akci.

Často hledaný produkt Kuchynská linka Marika, 200cm, sonoma/vanilka od značky se skvělou pověstí HAL jednoduše můžete získat již dnes pořád výhodně! Akční cena 5 699 Kč.