Postel Tango + úložný prostor, krokus

Moderní postel Tango  Dodáváme v dekoru dub sonoma + bílá + krokus  Nábytek je dodáván v demontu Úložný prostor je v ceně... více informací »
Postel Tango + úložný prostor
Značka: GIB
4 632 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní postel Tango  Dodáváme v dekoru dub sonoma + bílá + krokus  Nábytek je dodáván v demontu Úložný prostor je v ceně...

Moderní postel Tango 
Dodáváme v dekoru dub sonoma + bílá + krokus 
Nábytek je dodáván v demontu
Úložný prostor je v ceně postele 
Matrace není součástí, lze dokoupit 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
205x75x95cm (spaní: 200x90cm) 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento akční a ve slevě kus Postel Tango + úložný prostor, můžete dostat bez problémů tu v populární kategorii dětské skříně. Nyní získáte kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu. Tento výrobce GIB poskytuje velmi kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky GIB. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Postel Tango + úložný prostor, krokus od značky s dobrým jménem GIB získáte právě nyní na našich stránkách v akci. K sehnání zrovna v akci za 4 632 Kč.