Skřín Tango TSZ2D, krokus

  Moderní šatní skřín Tango TSZ2D   Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá + Krokus  Nábytek je dodáván v... více informací »
Skřín Tango TSZ2D
Značka: GIB
4 400 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín Tango TSZ2D   Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá + Krokus  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín Tango TSZ2D  
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá + Krokus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x193x50cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zajímavý produkt Skřín Tango TSZ2D, krokus jde sehnat bez obtíží tady na stránkách umístěný v rubrice dětské skříně! Prozkoumejte ještě podobné kusy z naší kategorie za výhodné peníze! Máme toho více, máme v nabídce také další prověřené kousky od značky GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka GIB svým zákazníkům dodává skvělé zboží Nakupujte výhoděn u nás! Neodolatelný produkt Skřín Tango TSZ2D, krokus je k sehnání lehce na našich stránkách v populární kategorii dětské skříně! Nyní koupíte ještě ostatní zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce GIB dlouhodobě dodává špičkový sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží značky GIB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Skřín Tango TSZ2D, krokus od oblíbené značky se zárukou kvality GIB snadno pořídíte momentálně opravdu výhodně. Cenově vychází na 4 400 Kč.