Relaxační křeslo Puls, béžová

  Relaxační křeslo Vysoké opěradlo Moderní design Materiál: ekologická kůže Barva: béžová Rozměry: šířka: 68 cm,... více informací »
Relaxační křeslo Puls
Značka: HAL
9 366 Kč
Ověřit dostupnost
  Relaxační křeslo Vysoké opěradlo Moderní design Materiál: ekologická kůže Barva: béžová Rozměry: šířka: 68 cm,...

 

Relaxační křeslo
Vysoké opěradlo
Moderní design
Materiál: ekologická kůže
Barva: béžová
Rozměry: šířka: 68 cm, hloubka: 85 – 135 cm, výška: 85 – 106 cm
Výška sedadla: 47 cm
Nosnost: až 120 kg

 
Designová židle s čalouněným sedákem a opěradlem. Elegantní design vynikne v každém moderním interiéru. Praktický barevný design lze snadno integrovat do vašeho interiéru. Čalounění křesla zajišťuje   příjemné posezení   i na delší dobu. Nohy jsou vyrobeny z kovového materiálu, který je univerzální a neměnný. Vysoká záda poskytuje pohodlí pro vaše záda. Akční produkt Relaxační křeslo Puls, béžová máte možnost sehnat nyní na našem webu ve známé sekci pohovky a křesla. Nyní koupíte ostatní kusy ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. V očích zákazníků populární výrobce HAL představuje kvalitní výrobky. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento žádaný produkt Relaxační křeslo Puls, béžová seženete nyní tady u nás v sekci křesla! Nyní můžete získat jiné produkty z této populární rubriky ve slevě! To ale není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás více kousků od výrobce HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Relaxační křeslo Puls, béžová s osvědčenou značkou HAL pohodlně nakoupíte nyní ve výprodejové akci! Výhodně za cenu 9 366 Kč.