Moderní pohovka Supra, krémová

Moderní pohovka s funkcí rozkládání  Jedna z nejoblíbeně›jších pohovek mezi zákazníky V krémové eko-kůži se jedná o... více informací »
Moderní pohovka Supra
Značka: Mjn
8 399 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka s funkcí rozkládání  Jedna z nejoblíbeně›jších pohovek mezi zákazníky V krémové eko-kůži se jedná o...

Moderní pohovka s funkcí rozkládání 
Jedna z nejoblíbeně›jších pohovek mezi zákazníky
V krémové eko-kůži se jedná o designovou lahůdku 

 
Parametry  
Celkové rozměry: 195x86x76cm 
Spací plocha: 155x98cm
 
POHOVKA SUPRA 
Hledáte novou pohovku, ale neradi experimentujete? Upřednostňujete jednoduchost a pohodlí před extravagancí? Pohovka Supra bude pro vás tou pravou! Je dostatečně prostorná a poslouží vám stejně dobře přes den jako v noci. Stačí si jen vybrat ideální potah do vašeho interiéru a radovat se z nového člena domácnosti!
 
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetř™it místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento vynikající produkt Moderní pohovka Supra, krémová lze zakoupit snadno tu na našich stránkách v oblíbené kategorii pohovky – 3 sedáky! Nyní můžete koupit parádní výrobky z této známé kategorie za skvělou cenu. Oblíbený dodavatel Mjn má ve stále nabídkce vynikající zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Moderní pohovka Supra, krémová můžete nakoupit nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky – 2 sedáky. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu!

Tento velmi oblíbený produkt Moderní pohovka Supra, krémová od dodavatele se skvělou pověstí Mjn naleznete na našich stránkách opravdu levně. Nyní nakoupíte za 8 399 Kč.