Taburet Mega Potah MRS: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová

  Velmi moderní taburet Mega který zaujme v každém prostoru. Mega má pružinové jádro, které zajištuje velmi pohodlné... více informací »
Taburet Mega  Potah MRS: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová
Značka: Mrs
3 787 Kč
Ověřit dostupnost
  Velmi moderní taburet Mega který zaujme v každém prostoru. Mega má pružinové jádro, které zajištuje velmi pohodlné...

 
Velmi moderní taburet Mega který zaujme v každém prostoru.
Mega má pružinové jádro, které zajištuje velmi pohodlné sezení.
Charakter této sedací soupravy udává moderní prošití.
Dodáváme dle vzorníku níže.
 
Tvrdost sezení: Střední 
Čalounění zadní části: Ano 
 
Parametry 
65x65x42cm
Unikátní a žádaný kus Taburet Mega Potah MRS: Potah na korpus Eko-kůže D-100 jde nakoupit v pohodě tu na webu v oblíbené rubrice taburety! Máme pro vás unikátní produkty z této kategorie za nejlepší ceny! Věhlasná značka Mrs vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kousky od výrobce Mrs. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní a levný produkt Taburet Mega Potah MRS: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová máte možnost najít zrovna u nás umístěný v rubrice taburety! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze! Tato značka Mrs vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na více kousků značky Mrs. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Taburet Mega Potah MRS: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová od skvělé značky Mrs snadno můžete sehnat online za příznivou cenu. Levně za 3 787 Kč.