Konferenční stůl Nordica NL107

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Konferenční stůl Nordica NL107
Značka: PSK
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x46x67cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční a ve slevě produkt Konferenční stůl Nordica NL107 lze koupit již dnes na našem webu umístěný v rubrice dřevěná deska! Nyní můžete koupit nové produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce PSK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel PSK poskytuje top výrobky A to je teprve začátek!
Diskontní produkt Konferenční stůl Nordica NL107 je k sehnání ještě tu v populární kategorii dřevěná deska. Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé kousky značky PSK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel PSK dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží

Často hledaný produkt Konferenční stůl Nordica NL107 od odblíbeného výrobce PSK pohodlně pořídíte v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Momentálně k dispozici za 3 799 Kč.