Konferenční stůl Blind

  Velmi moderní konferenční stůl Blind Korpus: černý  Dvířka: MDF sahara lesk  Kvalitní a stabilní konstrukce Nábytek je... více informací »
Konferenční stůl Blind
Značka: HAL
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Velmi moderní konferenční stůl Blind Korpus: černý  Dvířka: MDF sahara lesk  Kvalitní a stabilní konstrukce Nábytek je...

 

Velmi moderní konferenční stůl Blind
Korpus: černý 
Dvířka: MDF sahara lesk 
Kvalitní a stabilní konstrukce
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
105x46x65cm
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kvalitní a oblíbený kousek Konferenční stůl Blind seženete taky tu na stránkách zařazený v sekci obývací pokoj. Mrkněte na ještě jiné výrobky z této rubriky ve výprodejové akci! Výrobce HAL dodává skvělé výrobky. Udělejte si radost. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další zboží značky HAL. Najdete je níže na této stránce.
Oblíbený a kvalitní výrobek Konferenční stůl Blind je k dostání bez problémů na našem webu zařazený v kategorii dřevěná deska. Připravili jsme vyjímečné produkty z této kategorie jednoduše online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další produkty značky HAL. Najdete je níže na této stránce. Známá značka HAL svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky.

Tento velmi oblíbený kus Konferenční stůl Blind pocházející od značky HAL jednoduše seženete u nás teď ve výhodné akci! Nabídka od 3 999 Kč.