Moderní konferenční stůl H3010, bílý

Moderní konferenční stůl MDF laminované Nábytek je dodáván v demontáži Parametry: (šířka x délka x výška) 110x65x53cm  ... více informací »
Moderní konferenční stůl H3010
Značka: HAL
1 734 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní konferenční stůl MDF laminované Nábytek je dodáván v demontáži Parametry: (šířka x délka x výška) 110x65x53cm  ...

Moderní konferenční stůl
MDF laminované
Nábytek je dodáván v demontáži

Parametry: (šířka x délka x výška)
110x65x53cm
  Velmi prodávaný produkt můžete dostat taky tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii konferenční stoly! Máme pro vás ještě další zboží z naší rubriky za super peníze. Přední dodavatel HAL dlouhodobě vyrábí top produkty Podívejte se sami.
Oblíbený produkt Moderní konferenční stůl H3010, bílý naleznete nyní tady na webu v oblíbené kategorii black and white klasika! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci. To není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel HAL vyrábí top zboží

Ve slevě tento produkt Moderní konferenční stůl H3010, bílý od společnosti se zárukou kvality HAL máte možnost dostat zde nyní ve slevě. Zrovna teď v akci za 1 734 Kč.