Konferenční stůl Cascada 14

  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou... více informací »
Konferenční stůl Cascada 14
Značka: MLM
2 159 Kč
Ověřit dostupnost
  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou...

 

Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
115x46x64cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Akční výrobek pořídíte jednoduše tady na stránkách zařazený v kategorii dřevěná deska. Vyhledejte si parádní výrobky z naší sekce v akci. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Zajímavý produkt Konferenční stůl Cascada 14 můžete koupit teď tu na stránkách v sekci dřevěná deska! Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! Tento výrobce MLM vám nabízí vynikající zboží U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce MLM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Hodně žádaný kus lze nakoupit nyní tu na stránkách zařazený v rubrice dřevěná deska! Máme pro vás vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci!

Oblíbený a kvalitní produkt Konferenční stůl Cascada 14 od značky MLM je k dostání zde teď za výborné peníze. Momentálně v akci za 2 159 Kč.