Zásuvková komoda se zrcadlem valentina – alabastr

Nový výrobek Zásuvková komoda se zrcadlem valentina - alabastr od známého výrobce LB jde nakoupit momentálně na webu za výborné peníze! Ceny již od 14 307 Kč.
Zásuvková komoda se zrcadlem valentina - alabastr
Ověřit dostupnost
Značka: LB
14 307

Popis produktu

Mnoho z nás si pod slovem klasický nábytek představí staromódní kusy, avšak není tomu vždy tak. Skvělým příkladem je kolekce nábytku Valentina, která v sobě spojuje klasiku a nepůsobí zastarale, ba naopak nadčasově. Kolekce je charakteristická neutrální barvou alabastr (nejedná se o čistě bílou barvu), díky které nábytek lehce umístíte do jakkoli barevné místnosti. Nábytek zaujme zdobením bez designových výstřelků.

 

Komoda Valentina má čtyři zásuvky, jejíchž čelní plochy jsou zdobené decentními dekoracemi v podobě květin. Maximální zatížení obou zásuvek je 15kg a rozměry jedné zásuvky jsou 88,2x19cm. Kromě zásuvek můžete věci odložit na horní desku komody. Komodu doporučujeme umístit ke zdi a nad ni zavěsit zrcadlo. Materiál pro výrobu komody je lamino a MDF. Díky použitému materiálu je komoda dobře odolná proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Péče o komodu je snadná a její povrch stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Rozměry komody Valentina jsou 93,8x50x89,2cm (š, h, v). Rozměry…