Komoda Tango TK2D2SZ, krokus

Moderní komoda Tango TK2D2SZ  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / krokus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Tango TK2D2SZ
Značka: GIB
2 895 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Tango TK2D2SZ  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / krokus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Tango TK2D2SZ 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / krokus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x103x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní a žádaný produkt Komoda Tango TK2D2SZ, krokus máte možnost pořídit právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské komody. Nyní koupíte skvělé výrobky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od výrobce GIB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Komoda Tango TK2D2SZ, krokus od skvělého výrobce GIB snadno naleznete v naší aktuální nabídce za skvělou cenu. Nyní lze objednat jen za 2 895 Kč.