Komoda Tango TK2D, turkus

Moderní komoda Tango TK2D  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Tango TK2D
Značka: GIB
2 547 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Tango TK2D  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Tango TK2D 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x93x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Levný produkt Komoda Tango TK2D, turkus máte možnost dostat bez problémů na našich stránkách zařazený v rubrice dětské komody. Získejte zlevněné kusy ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Věhlasná značka GIB pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky

Zcela unikátní kus Komoda Tango TK2D, turkus od našeho výrobce GIB je dostupný momentálně na webu za báječnou cenu! Ceny od 2 547 Kč.