Moderní komoda Rask, sonoma

Moderní komoda Rask  Dodáváme v dekoru dub sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná... více informací »
Moderní komoda Rask
Značka: STZ
4 009 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Rask  Dodáváme v dekoru dub sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná...

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub sonoma
Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná komoda za TOP cenu!

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
156x82x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento diskontní produkt Moderní komoda Rask, sonoma můžete pořídit rovnou tady a teď na našem webu v populární kategorii kombinované komody. Vyberte si akční kusy ve zmíněné sekci za výborné peníze! Značka STZ pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky.

Oblíbený a akční kousek Moderní komoda Rask, sonoma od skvělé a známé značky STZ snadno seženete aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Právě teď za cenu 4 009 Kč.