Komoda Provensálsko K3S

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x... více informací »
Komoda Provensálsko K3S
Značka: GAL
6 492 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý) 
Dodáváno v demontu 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
88x130x43cm 
Oblíbený produkt Komoda Provensálsko K3S seženete aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice ložnice! Nyní můžete najít další výrobky z této známé sekce snadno online.
Zlevněný produkt Komoda Provensálsko K3S máte možnost pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v kategorii provence – dotek francie u vás doma!. Mrkněte na vyjímečné kusy z naší rubriky v bezva akci. Věhlasná značka GAL dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce GAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Komoda Provensálsko K3S lze sehnat rovnou tu na webu v kategorii provence – dotek francie u vás doma!! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu.

Velmi oblíbený produkt Komoda Provensálsko K3S od skvělého a známého výrobce GAL snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Nyní za 6 492 Kč.