Komoda Nordica NK107

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Komoda Nordica NK107
Značka: PSK
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x134x40cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Vysoce kvalitní produkt Komoda Nordica NK107 je k sehnání rovněž tady na našem webu v oblíbené sekci moderní komody. Vyberte si akční zboží ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další kvalitní produkty od značky PSK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka PSK dlouhodobě nabízí špičkové výrobky. Výjimečný výrobek jde získat také u nás ve známé rubrice dvířkové komody! Nyní koupíte další kusy ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů od značky PSK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce PSK má na skladě skvělé produkty.

Neodolatelný produkt Komoda Nordica NK107 od společnosti s předním postavením na trhu PSK jde sehnat na našich stránkách nyní za super peníze. Výhodně za super cenu 7 299 Kč.