Komoda Lenka 1, sonoma

    Velmi moderní komoda Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Komoda má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v... více informací »
Komoda Lenka 1
Značka: HAL
1 984 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní komoda Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Komoda má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v...

 
 

Velmi moderní komoda Lenka
Dodává se v dubovém dekoru sonoma
Komoda má bezpečnostní hrany ABS
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
77x82x40cm
 
Materiál
Vyrobeno z desky DTDL (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 16-18 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné panely na bázi dřeva ošetřené impregnovanou dekorativní fólií.
 
Údržba
Pro tento účel jsou k dispozici společné prostředky. Postupujte podle návodu k použití. Použijte měkké bavlněné úterý. Nepoužívejte ostré hadry. Pro demontovatelné spoje je nutné zabránit jejich uvolnění občasným utažením.
 
Konstrukce
Nábytek je dodáván v demontáži pro vlastní montáž. Nábytek je vše   kování potřebné pro montáž nábytku a montážního návodu. Tento neodolatelný produkt Komoda Lenka 1, sonoma dostanete rovnou u nás v oblíbené sekci dvířkové komody. Nyní koupíte nové produkty z této oblíbené sekce za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel HAL má ve stále nabídkce špičkové zboží. Podívejte se sami.

Velmi prodávaný výrobek máte možnost najít v pohodě na našich stránkách v sekci dvířkové komody! Nyní si můžete pořídit nové zboží z této kategorie za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na více produktů značky HAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel HAL dodává skvělé výrobky

Vysoce kvalitní výrobek Komoda Lenka 1, sonoma s pečetí kvality od značky HAL jde získat zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky již od 1 984 Kč.