Komoda Oriental K3D

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (bílý)  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x... více informací »
Komoda Oriental K3D
Značka: GAL
5 493 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (bílý)  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii (bílý) 
Dodáváno v demontu 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
98x128x44cm 
Hodně prodávaný kousek Komoda Oriental K3D můžete sehnat teď tu umístěný v kategorii stylové komody. Připravili jsme ostatní kusy ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Významný dodavatel GAL pro vás připravuje skvělé výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Komoda Oriental K3D máte možnost koupit nyní tu v kategorii kombinované komody! Nyní můžete koupit nové produkty z této známé rubriky v bezva akci. Máme toho více, máme v nabídce další prověřené zboží od značky GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce GAL pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami.

Velmi oblíbený výrobek Komoda Oriental K3D originál od značky GAL k dostání zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 5 493 Kč.