Komoda 3-dvéřová markus – bílý lesk/dub zlatý

Nový kus Komoda 3-dvéřová markus - bílý lesk/dub zlatý od naší známé značky LB snadno naleznete u nás za mimořádně nízkou cenu. Momentálně v akci za 8 311 Kč.
Komoda 3-dvéřová markus - bílý lesk/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 311

Popis produktu

Komoda Markus nabízí osobitý design v příjemných barvách dubu zlatého v kombinaci s bílým leskem. Spojení dřevěného dekoru a bílého lesku je stylové a komoda krásně zapadne do moderní domácnosti. Právě bílý lesk dodává nábytku nádech luxusu a lesku se rozhodně nemusíte obávat.

 

Komoda je dvířková, přičemž prostřední dvířka jsou plná a levé a pravé dvířko je prosklené. Za dvířky se skrývají police. Do prosklené části můžete vystavit dekorace, které chcete mít na očích, jelikž krásně vyniknou. Prostřední dvířka mají dekorativní prvek imitující strukturu dřeva. Tuto komodu lze využít jak v obývacím pokoji, tak v jídelně.

 

Materiál pro výrobu je lamino, jehož výhodou je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození. Dekorativní prvek na dveřích je z MDF. Rozměry komody Markus jsou 81×140,4x35cm (v, š, h) a je dodávána v demontu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Markus najdete níže v souvisejících produktech.