Komoda Fumi 3

Komoda Fumi 3  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Fumi 3
Značka: DLM
3 122 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Fumi 3  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Komoda Fumi 3 
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80×95,5x40cm
 
Materiál 
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Diskontní produkt Komoda Fumi 3 můžete pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách v populární sekci dětské komody! Nyní můžete najít ještě podobné výrobky z této kategorie za výhodnou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka DLM pro své zákazníky poskytuje top výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Akční a ve slevě produkt Komoda Fumi 3 originál od značky DLM dostanete momentálně za výhodné peníze. Aktuálně za 3 122 Kč.