Komoda 2D4S Berry

  Moderní komoda  Dekor: dub san remo / černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda 2D4S Berry
Značka: IDZ
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní komoda  Dekor: dub san remo / černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

 

Moderní komoda 
Dekor: dub san remo / černý lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
135x91x42cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Výjimečný a žádaný kus máte možnost pořídit přímo na stránkách v oblíbené rubrice moderní komody! Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci. Známý dodavatel IDZ dlouhodobě vyrábí skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!
Unikátní a oblíbený výrobek máte možnost dostat taky tady u nás v populární kategorii kombinované komody. Připravili jsme ostatní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. To není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další vybrané kousky od značky IDZ. Najdete je níže na této stránce. Známý dodavatel IDZ může nabídnout skvělé výrobky. A tady je důkaz!
Vysoce kvalitní výrobek najdete taky tu na stránkách zařazený v sekci kombinované komody. Připravili jsme pro vás skvělé produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu! V očích zákazníků populární značka IDZ pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky. A to ještě není vše. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Komoda 2D4S Berry od dodavatele se skvělou pověstí IDZ lze získat na našich stránkách pořád výhodně! Nyní za akční cenu 4 399 Kč.