Třídvéřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do ložnice sofia –

Exkluzivní produkt Třídvéřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do ložnice sofia - od výrobce se zárukou kvality LB pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za cenu 21 809 Kč.
Třídvéřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do ložnice sofia -
Ověřit dostupnost
Značka: LB
21 809

Popis produktu

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Sestava se skládá z kombinace jednodveřové a dvoudveřové skříně z kolekce Sofia, které jsou určené do ložnice a obě jsou v hloubce 63,4cm. Co se týče jednodveřové části skříně, tak dveře jsou zavěšeny v pantech s úhlem otevření 110 stupňů. Prostor za nimi vyplňuje rovnoměrně rozmístěných 6 polic a jedna šatní tyč v horní části, přičemž zatížení každé z polic může být až 10 kg.

 

Dvířka se vám budou pohodlně otvírat díky krásné designové úchytce, jejíž jedinečný styl podtrhuje frézované zdobení ve dvou ozdobných pásech. Krásné rustikální dveře se dvěma zdobnými frézovanými panely u dvoudveřové skříně se vám budou taktéž snadno otevírat díky kovovým úchytkám v barvě stárlého bronzu. Jedno z dvířek je navíc opatřeno praktickým zrcadlem,…