Šatní skřín Malta 32, bílá/zrcadlo/dub kathult 233cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru bílá / zrcadlo / dub kathult Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Malta 32
Značka: IDZ
17 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru bílá / zrcadlo / dub kathult Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je dodáván v...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru bílá / zrcadlo / dub kathult
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
233x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Diskontní výrobek Šatní skřín Malta 32, bílá/zrcadlo/dub můžete dostat zrovna tady na webu ve známé rubrice ložnice! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!

Velmi žádaný produkt Šatní skřín Malta 32, bílá/zrcadlo/dub kathult 233cm od spolehlivé značky IDZ máte možnost najít na našich stránkách nyní ve slevě! Aktuálně v akci za 17 699 Kč.