Komoda Montana K3S

Krásný bytový nábytek Montana!  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Montana K3S
Značka: GAL
3 495 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný bytový nábytek Montana!  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Krásný bytový nábytek Montana! 
Dodáváme v dekoru dub lefkas  
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x80x43cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Ve slevě kousek Komoda Montana K3S máte možnost sehnat bezprostředně na našem webu v rubrice stylové komody! Získejte kvalitní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Nový produkt Komoda Montana K3S lze získat ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice stylové komody! Nyní můžete koupit ještě podobné kousky ve zmiňované sekci v akci! Tato značka GAL vyrábí skvělé zboží. Přesvědčte se sami!

Tento exkluzivní kousek Komoda Montana K3S od našeho známého výrobce GAL můžete koupit momentálně v naši nabídce v akci! Ve skvělé akci za 3 495 Kč.
Další produkty z kategorie Stylové komody