Jídelní nábytek Reval

Krásný provénsálský styl u Vás doma? To je nábytek Reval!  Sestavte si celý dům nebo byt nábytkem Reval  Obývací pokoj,... více informací »
Jídelní nábytek Reval
Značka: GAL
24 972 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný provénsálský styl u Vás doma? To je nábytek Reval!  Sestavte si celý dům nebo byt nábytkem Reval  Obývací pokoj,...

Krásný provénsálský styl u Vás doma? To je nábytek Reval! 
Sestavte si celý dům nebo byt nábytkem Reval 
Obývací pokoj, ložnice i kuchynská linka! 
Celkem 20 elementů v nabídce 
Sestava zahrnuje:jídelní set ST + 4x KR6 + vitrína W2D 
Další elementy níže 
Dekor borovice severská / dub divoký
Dodáváno v demontu 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže  Povedený produkt naleznete ještě tady na webu v populární rubrice moderní jídelní nábytek! Pořiďte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu.
Velmi oblíbený produkt lze zakoupit již dnes tu na našich stránkách v populární sekci moderní jídelní nábytek. Mrkněte na ještě další zboží ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka GAL dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami.
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost dostat přímo tady na stránkách zařazený v sekci moderní jídelní nábytek! Máme pro vás ještě další zboží z této oblíbené sekce za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele GAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka GAL pro vás připravuje špičkové produkty

Super výrobek Jídelní nábytek Reval od dodavatele s dobrým jménem GAL jde sehnat v naší aktuální nabídce ve slevě! Nyní za akční cenu 24 972 Kč.