Luxusní jídelní židle H751

Moderní jídelní židle Je vyrobena z eko kůže / oceli K dispozici v černé / bílé barvě Parametry 45x58x89cm  Tento unikátní... více informací »
Luxusní jídelní židle H751
Značka: HAL
3 219 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní židle Je vyrobena z eko kůže / oceli K dispozici v černé / bílé barvě Parametry 45x58x89cm  Tento unikátní...

Moderní jídelní židle
Je vyrobena z eko kůže / oceli
K dispozici v černé / bílé barvě

Parametry
45x58x89cm
 
Tento unikátní výrobek můžete dostat rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii jídelní židle – čalouněné. Vyhledejte si kvalitní produkty ve zmíněné sekci za super peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více produktů od výrobce HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka HAL pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky.

Tento velmi oblíbený produkt Luxusní jídelní židle H751 lze zakoupit již dnes tu na našich stránkách v populární rubrice jídelní židle – čalouněné. Pořiďte si jiné výrobky z naší sekce za internetové ceny. Významný dodavatel HAL vyrábí kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Levný výrobek Luxusní jídelní židle H751 od společnosti s úžasnou pověstí HAL jde koupit momentálně na webu výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 3 219 Kč.