Interbyt.cz

Jednodveřová šatní skříň melisa – jasan/zelená

Výjimečný produkt Jednodveřová šatní skříň melisa od společnosti s předním postavením na trhu DOL je k dispozici na našich stránkách se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 3 553 Kč.
Jednodveřová šatní skříň melisa - jasan/zelená
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
3 553 3 740 Kč Sleva -5%

Moderní skříň s nenápadným, ale o to příjemnějším jemným dekorováním kombinuje limetkově zelenou barvu a přírodní dekor jasanu. Pokojíček s nábytkem v tomto provedení bude slušet holkám i klukům. Zaoblené hrany nábytkové řady Melisa navíc nejen působí efektně, ale rovněž přispívají k většímu bezpečí.

 

Úložný prostor, který se za stylovými dveřmi skrývá, je uspořádaný pro maximálně pohodlné užívání. Jistě vás příjemně překvapí nejen přítomnost tří polic pro uložení skládaného oblečení, tak šatní tyč pro zavěšení ramínek s oblečením, které se neskládá. Volba účelu, ke kterému bude tato jednodveřová skříň využita, je tedy jen na vás. Šířka šatní tyče je 40,8cm.

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a v limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

Rozměry jednodveřové šatní skříně Melisa jsou 45x188x52cm (š, v, h)

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.