Postel Reno 12 Reno : Dekor Jasan/oranžový lesk

Krásná postel pro holky i pro kluky Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru jasan/oranžový lesk Nábytek je... více informací »
Postel Reno 12  Reno : Dekor  Jasan/oranžový lesk
Značka: JRK
6 812 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná postel pro holky i pro kluky Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru jasan/oranžový lesk Nábytek je...

Krásná postel pro holky i pro kluky
Moderně pojatý design dětského pokoje
Dodáváme v dekoru jasan/oranžový lesk
Nábytek je dodáván v demontu

Postel neobsahuje matraci

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 96x85x206cm
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Žádaný produkt Postel Reno 12 Reno : jde nakoupit rovněž na stránkách v oblíbené kategorii dětské postele! Vyberte si ještě ostatní kusy z této známé sekce za skvělou cenu. Dodavatel JRK dodává vynikající sortiment. Udělejte radost sami sobě. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další zboží od značky JRK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Zajímavý kousek lze nakoupit rovnou na našem webu v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Podívejte se na kvalitní produkty z této známé sekce za outletovou cenu! Oblíbený dodavatel JRK pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce JRK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Postel Reno 12 Reno : Dekor Jasan/oranžový lesk od značky se skvělou pověstí JRK pohodlně pořídíte právě teď v nabídce skutečně levně. V akci za 6 812 Kč.