Dětská komoda Jakub, šedá

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Komoda má 3 prostorné zásuvky, Systém plného výsuvu a tichého... více informací »
Dětská komoda Jakub
Značka: COT
6 687 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Komoda má 3 prostorné zásuvky, Systém plného výsuvu a tichého...

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm
Komoda má 3 prostorné zásuvky,
Systém plného výsuvu a tichého dovírání

Rozměry:
100x90x47 cm Hodně žádaný kus máte možnost získat bezprostředně tu na stránkách v oblíbené rubrice dětské komody! Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Značka COT vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob! To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající kousek Dětská komoda Jakub, šedá získáte jednoduše na stránkách umístěný v rubrice dětské komody. Pořiďte si nové kousky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci.
Výjimečný produkt máte možnost získat aktuálně tady na webu v oblíbené rubrice dětské komody! Podívejte se na akční produkty z této kategorie za výborné peníze. Přední výrobce COT představuje kvalitní produkty

Tento designový produkt je k dispozici právě nyní tady na našem webu ve známé rubrice dětské komody! Máme pro vás nové produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu!

Tento unikátní produkt Dětská komoda Jakub, šedá máte možnost koupit zrovna tady na webu zařazený v rubrice dětské komody. Nyní získáte parádní zboží z této známé sekce za internetové ceny!
Oblíbený a kvalitní produkt Dětská komoda Jakub, šedá můžete dostat v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii dětské komody! Pořiďte si kvalitní produkty z této oblíbené sekce jednoduše online.
Diskontní výrobek je k dostání přímo u nás v populární kategorii dětské komody. Podívejte se na ještě další produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. Populární dodavatel COT dlouhodobě vyrábí top výrobky..

Tento akční produkt Dětská komoda Jakub, šedá od top výrobce COT pořídíte tady a teď právě za parádní cenu. Výhodně za skvělou cenu 6 687 Kč.