Polička na dětské boty J-ME Footprint, růžová

J-ME Footprint - polička na dětské boty. Plastová polička k instalaci na stěnu. Velikost 16,2 x 18,3 x 3,3 cm. Dodáváno včetně... více informací »
Polička na dětské boty J-ME Footprint
Značka: NOO
195 Kč
Ověřit dostupnost
J-ME Footprint - polička na dětské boty. Plastová polička k instalaci na stěnu. Velikost 16,2 x 18,3 x 3,3 cm. Dodáváno včetně...

J-ME Footprint – polička na dětské boty. Plastová polička k instalaci na stěnu. Velikost 16,2 x 18,3 x 3,3 cm. Dodáváno včetně instalačního materiálu. Designový produkt Polička na dětské boty je dostupný také tu na webu v populární sekci police a lžíce na boty. Pořiďte si kvalitní kusy z této populární kategorie za extra cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce NOO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel NOO dlouhodobě poskytuje skvělé zboží Udělejte si radost!

Tento akční kus Polička na dětské boty J-ME Footprint, růžová od výrobce se skvělou pověstí NOO můžete dostat právě extra se slevou! Ceny od 195 Kč.