Menší sedací souprava Itaka, šedá

Moderní sedací souprava Itaka nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné... více informací »
Menší sedací souprava Itaka
Značka: FUT
10 164 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Itaka nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné...

Moderní sedací souprava Itaka nyní za TOP cenu! 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky 
Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Sedačka Itaka má univerzální pravo-levý roh 
Sedací souprava Itaka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Stabilní dřevěná konstrukce 
Akční cena platí pro provedení na fotografii (režná látka) 

 
Rozměry: 
200x146cm
hloubka sedu 68cm
výška sedu 38cm
délka lenošky 115cm
celková výška 67cm
Plocha po rozložení: 200x136cm 
 
ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA ITAKA 
 
Neotřelá elegance a harmonické tvary, to je sedací souprava Itaka! Stane se rychle oblíbeným místem odpočinku celé rodiny a v noci poslouží stejně dobře vašim hostům. Dopřejte se pohodlí a styl, vaši sousedé budou jen tiše závidět!
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Itaka. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Itaka se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
  Exkluzivní produkt Menší sedací souprava Itaka, můžete nakoupit přímo tu na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky rohové! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této populární kategorie za internetové ceny.

Hodně oblíbený produkt Menší sedací souprava Itaka, šedá pocházející od značky FUT pohodlně získáte právě nyní za příznivou cenu! Nyní pořídíte od 10 164 Kč.