Sedací souprava Bonno, bílá/hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Bruno nyní se slevou%!  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu  Akce je platná pro potah jako na fotografii  Sedací... více informací »
Sedací souprava Bonno
Značka: WMX
10 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Bruno nyní se slevou%!  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu  Akce je platná pro potah jako na fotografii  Sedací...

Moderní sedací souprava Bruno nyní se slevou%! 
Dodáváme v pravém či levém provedení rohu 
Akce je platná pro potah jako na fotografii 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Volně› ložené polštář™e jsou v ceně sedací soupravy 
Díky polštářům si můžete vytvořit ideální relaxační polohu 
Kvalitní a stabilní dř™evě›ná konstrukce 

 
Parametry: (šíř™ka x hloubka x výška)
250x155x85cm 
Rozklad: 200x133cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA BRUNO 
Moderní, stylová a praktická, taková je sedací souprava Bruno. Pohodlně se usaďte a odpočívejte, sedací souprava Bruno je pro to jako stvořená. Každý si může rozmístit polštáře podle libosti a ke štěstí vám nebude takřka nic chybět.
 
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

Tento kvalitní výrobek Sedací souprava Bonno, bílá/hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s předním postavením na trhu WMX jde sehnat tady a teď za extra cenu! Stojí teď u nás 10 699 Kč.