Šatní skříň markus 1d (hl.64cm) – šedý lesk/dub zlatý

Tento velmi žádaný výrobek Šatní skříň markus 1d (hl.64cm) - šedý lesk/dub zlatý od skvělého a známého výrobce LB pohodlně seženete bezpečně online skutečně levně! Aktuálně stojí u nás 12 747 Kč.
Šatní skříň markus 1d (hl.64cm) - šedý lesk/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
12 747

Popis produktu

Kolekce nábytku Markus nabízí osobitý design v příjemných barvách lamina dub zlatý a šedé (antracitové) barvy s leskem. Spojení dřevěného dekoru a šedého lesku je stylové a skříň krásně zapadne do moderní domácnosti. Právě šedý lesk dodává nábytku nádech luxusu a lesku se rozhodně nemusíte obávat. Tento povrch je navíc velmi nenáročný na údržbu.

 

Nabízená šatní skříň Markus je jednodvéřová. Uvnitř je vybavená 6 policemi a tyčí na šaty. Výška mezi policemi je 30cm. LED světlo v profilu je dlouhé 19,6cm. Otevírání dveří je možné jak vpravo, tak vlevo. Čelní plocha dveří je v šedém lesku. Součástí skříně jsou dvě boční lišty, které se umisťují na boky skříně a jejich rozměr je 20x232x2,6cm (š,v,h). 

 

Pokud preferujete moderní styl zkombinovaný s dřevěným dekorem, je kolekce Markus vhodnou volbou. Další prvky z této řady naleznete níže, v souvisejících produktech.