Moderní obývací stěna Heros, sonoma

Velmi moderní obývací stěna Heros  Korpus: dub sonoma  Dvířka: dub sonoma  Dodáváme jako komplet na fotografii  Součástí:... více informací »
Moderní obývací stěna Heros
Značka: LAS
5 654 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Heros  Korpus: dub sonoma  Dvířka: dub sonoma  Dodáváme jako komplet na fotografii  Součástí:...

Velmi moderní obývací stěna Heros 
Korpus: dub sonoma 
Dvířka: dub sonoma 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
Součástí: TV stolek, stojací vitrína, závěsná vitrína a police
Madla z tvrzeného plastu
Kvalitní lamino s 3D strukturou proti poškození 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
179x220x41cm 
 
MODERNÍ OBÝVACÍ STĚNA HEROS, SONOMA
 
V jednoduchosti je síla a zde se to opět potvrzuje! Obývací stěna Heros dodá každému interiéru tu postrádanou atmosféru. Její světlý dekor krásně projasní váš pokoj. Fotografie z cest, oblíbené knihy, sbírka CD a mnoho dalšího zde najde své místo. Vsaďte na nadčasovou eleganci, vsaďte na Heros!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní a oblíbený produkt můžete pořídit také na našem webu umístěný v sekci obývací stěny! Vyhledejte si skvělé výrobky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky LAS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce LAS má v nabídce vynikající produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. Oblíbený a kvalitní výrobek pořídíte lehce tady na stránkách v sekci moderní do 6 tis. kč. Nyní pořídíte jiné kousky ve zmíněné kategorii ve slevě. Přední značka LAS vám poskytuje prvotřídní zboží. Nakupujte výhoděn u nás. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce LAS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Moderní obývací stěna Heros, sonoma od našeho výrobce LAS je dostupný právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Nabídky již od 5 654 Kč.