Luxusní obývací stěna Helios B, bílý lesk

Velmi moderní obývací stěna Helios  Obývací stěna se skládá ze 4 částí  Jednotlivé elementy lze ustavit i... více informací »
Luxusní obývací stěna Helios B
Značka: IMS
25 679 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Helios  Obývací stěna se skládá ze 4 částí  Jednotlivé elementy lze ustavit i...

Velmi moderní obývací stěna Helios 
Obývací stěna se skládá ze 4 částí 
Jednotlivé elementy lze ustavit i samostatně 
Korpus: bílá 
Dvířka: bílý lesk 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
Dvířka v provedení lesk
LED osvětlení je možné dokoupit za cenu 1 290Kč 
Madla jsou z tvrzeného plastu
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Rozměry: šířka: 270cm, hloubka: 50cm, výška: 180cm
 
LUXUSNÍ OBÝVACÍ STĚNA HELIOS, BÍLÝ LESK
V jednoduchosti je síla a zde se to opět potvrzuje! Obývací stěna Helios prozáří každý moderní interiér. Bílou snadno doladíte se zbytkem zařízení a lesklý povrch dodá pokoji dotek luxusu. Fotografie z cest, oblíbené knihy, sklenky na víno a mnoho dalšího zde najde své místo. Vsaďte na nadčasovou eleganci, vsaďte na Helios!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento skvělý produkt je k dostání bezprostředně na našich stránkách ve známé sekci moderní nad 12 tis. kč. Pořiďte si ještě ostatní výrobky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! Významný dodavatel IMS dodává kvalitní sortiment. Oblíbený výrobek Luxusní obývací stěna Helios B, bílý najdete snadno na stránkách ve známé rubrice moderní nad 12 tis. kč. Podívejte se na další zboží ve zmiňované kategorii za extra cenu! To ovšem není vše, máme toho více! U nás najdete více produktů od dodavatele IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní kousek Luxusní obývací stěna Helios B, bílý lesk od výrobce se zárukou kvality IMS snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Aktuálně v akci od 25 679 Kč.