Luxusní ložnice Helen B

  Moderní ložnicová sestava za SUPER cenu!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílá / dub kathult / šedá... více informací »
Luxusní ložnice Helen B
Značka: IDZ
24 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní ložnicová sestava za SUPER cenu!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílá / dub kathult / šedá...

 

Moderní ložnicová sestava za SUPER cenu! 
Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy 
Dodáváme v dekoru bílá / dub kathult / šedá

Skřín obsahuje velké zrcadlo ve střední části 
Do velké šatní skříně (230cm) uložíte mnoho věcí 
Sestava zahrnuje: skřín 5D, postel, 2x noční stolek a komodu 2D4S
Postel nezahrnuje matraci a rošt 
Postel má výsuvný úložný prostor v boční části
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 231x210x57cm 
Postel: 169x90x207cm, 160x200cm 
Noční stolek: 42x41x37cm 
Komoda 4S2D: 145x97x50cm 
 
LUXUSNÍ LOŽNICE HELEN

Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Jednoduché tvary, nápadité detaily a styl, to a mnohem víc vám nabízí ložnice Helen. Velké zrcadlo na šatní skříni jistě ceníte při výběru toho pravého outfitu. Dopřejte si něco extra, dopřejte si ložnici Helen!
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Vysoce kvalitní produkt Luxusní ložnice Helen B můžete pořídit bezprostředně tady u nás v populární sekci ložnice sestavy! Nyní můžete získat parádní produkty z této známé rubriky v akci.

Ve slevě tento kousek Luxusní ložnice Helen B od značky se zárukou kvality IDZ snadno můžete sehnat nyní skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 24 399 Kč.