Moderní jídelní stůl H2004

Moderní jídelní stůl Je vyrobena z MDF / oceli Dekor: Dub San Remo / Černý Jídelní židle nejsou součástí dodávky, lze... více informací »
Moderní jídelní stůl H2004
Značka: HAL
7 296 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní stůl Je vyrobena z MDF / oceli Dekor: Dub San Remo / Černý Jídelní židle nejsou součástí dodávky, lze...

Moderní jídelní stůl
Je vyrobena z MDF / oceli
Dekor: Dub San Remo / Černý
Jídelní židle nejsou součástí dodávky, lze zakoupit

 
Parametry
stůl: 170x90x76cmNejprodávanější produkt Moderní jídelní stůl H2004 je k sehnání právě nyní tady u nás v sekci jídelní stoly luxusní! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Populární výrobce HAL vám může poskytnout špičkový sortiment. Vždyť to vidíte sami. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další skvělé zboží od značky HAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus seženete taky na našich stránkách v populární sekci jídelní stoly – dřevěné! Podívejte se na další produkty z této oblíbené rubriky za super cenu. Tato značka HAL svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment Udělejte si radost! To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty od výrobce HAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Moderní jídelní stůl H2004 od společnosti s předním postavením na trhu HAL máte možnost získat na našich stránkách levně. Nabídka od 7 296 Kč.