Struhadlo JOSEPH JOSEPH Twist Grater™, oranžové

JOSEPH JOSEPH Twist Grater™ - dvojité struhadlo s nastavitelnou rukojetí. Struhadlo Twist Grater™ tvoří nerezové plochy s dvěma... více informací »
Struhadlo JOSEPH JOSEPH Twist Grater™
Značka: NOO
745 Kč
Ověřit dostupnost
JOSEPH JOSEPH Twist Grater™ - dvojité struhadlo s nastavitelnou rukojetí. Struhadlo Twist Grater™ tvoří nerezové plochy s dvěma...

JOSEPH JOSEPH Twist Grater™ – dvojité struhadlo s nastavitelnou rukojetí.
Struhadlo Twist Grater™ tvoří nerezové plochy s dvěma typy otvorů. Rukojeť s pojistkou lze nastavit do dvou poloh. Při zajištění v rovné poloze můžete strouhat běžným způsobem přímo nad talířem nebo miskou. Stiskem pojistky rukojeť otočíte o 90°. Při časově náročnějším strouhání tak získáte přirozenou oporu – struhadlo je na obou koncích opřeno o pracovní plochu. Plastový kryt nerezových částí lze užít jako zásobník, který vám současně odměřuje množství nastrouhaných potravin. 
Velikost: 10.5 x 29.5 x 2.8 cm. 
Struhadlo Twist Grater™ lze mýt v myčce. Hodně žádaný výrobek Struhadlo JOSEPH JOSEPH Twist Grater™, oranžové můžete pořídit bezprostředně tu na webu ve známé kategorii nástroje kuchynské! Mrkněte na ještě podobné produkty z této rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka NOO vám může poskytnout kvalitní produkty A tady je důkaz! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky NOO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený produkt můžete dostat rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci nástroje kuchynské! Nyní získáte podobné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu!

Tento vynikající produkt Struhadlo JOSEPH JOSEPH Twist Grater™, oranžové od výrobce s dobrým jménem NOO naleznete tady a teď v bezva akci. Právě lze objednat jen za 745 Kč.