Velká obývací stěna Grande

Stylová obývací stěna Grande  Korpus: dub san remo  Dvířka: dub san remo  Sestava zahrnuje celou obývací stěna na... více informací »
Velká obývací stěna Grande
Značka: IDZ
15 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová obývací stěna Grande  Korpus: dub san remo  Dvířka: dub san remo  Sestava zahrnuje celou obývací stěna na...

Stylová obývací stěna Grande 
Korpus: dub san remo 
Dvířka: dub san remo 
Sestava zahrnuje celou obývací stěna na fotografii 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
Celkové rozměry – 202x310x50cm
Prostor pro TV – 110x70cm
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Velmi prodávaný produkt je k sehnání prostě tu na webu umístěný v sekci stylové nad 10 tis. kč! Najděte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky IDZ. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel IDZ vyrábí vynikající produkty. Přesvědčte se sami.

Kvalitní a oblíbený produkt Velká obývací stěna Grande je dostupný právě nyní tady na našem webu umístěný v rubrice stylové nad 10 tis. kč. Nyní si můžete koupit jiné produkty z naší kategorie za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka IDZ vyrábí vynikající produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další zboží značky IDZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající výrobek máte možnost nakoupit bez problémů tu na našich stránkách umístěný v rubrice stylové nad 10 tis. kč. Nyní najdete parádní zboží ve zmiňované kategorii za báječnou cenu.

Hodně oblíbený produkt Velká obývací stěna Grande od výrobce s mnohaletou tradicí IDZ jednoduše seženete právě nyní na našich stránkách v akci. V akci za cenu 15 999 Kč.