Sedací souprava Gery, světlá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na fotografiích  Dodáváme v provedení pravý... více informací »
Sedací souprava Gery
Značka: Mrs
20 344 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na fotografiích  Dodáváme v provedení pravý...

 

Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Grey je rozkládací 
Kvalitní výpln sedáků (HR pěna) pro dokonalé pohodlí 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 
Kvalitní žinilkový potah s dlouhou živostností
Polštáře jsou v ceně sedací soupravy

 
Rozměry: 
238x146x94cm 
Plocha po rozložení: 206x145cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA GERY 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Gery! Tato stylová sedačka s volně loženými polštáři se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Tento kvalitní a žádaný produkt Sedací souprava Gery, světlá Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete najít zrovna na našich stránkách v sekci sedačky rohové. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této populární sekce za outletovou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky Mrs. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento velmi oblíbený produkt můžete nakoupit právě zde tady na našich stránkách zařazený v sekci sedačky nad 15 tis. kč. Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Mrs dodává top sortiment.

Tento diskontní produkt Sedací souprava Gery, světlá Roh: Orientace rohu Pravý roh od výrobce s dobrým jménem Mrs máte možnost získat online za výborné peníze. Za bezkonkureční cenu 20 344 Kč.