Šatní skřín Galaxie 270cm

  Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort  Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí  Nákres vnitřního spořádání na fotografii... více informací »
Šatní skřín Galaxie 270cm
Značka: IMS
14 444 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort  Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí  Nákres vnitřního spořádání na fotografii...

 

Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 270x210x61cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Hodně žádaný produkt je k dispozici bez obtíží tady na webu umístěný v rubrice moderní skříně. Podívejte se na parádní produkty ze zmíněné kategorie v akci!

Oblíbený a akční kousek Šatní skřín Galaxie 270cm od kvalitní společnosti IMS jde získat v aktuální nabídce levně. Výhodně za cenu 14 444 Kč.