Šatní skřín Galaxie 220cm

  Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort  Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí  Nákres vnitřního spořádání na fotografii... více informací »
Šatní skřín Galaxie 220cm
Značka: IMS
12 304 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort  Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí  Nákres vnitřního spořádání na fotografii...

 

Dodáváme v dekoru bílá / dub Beuafort 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 220x210x61cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Ve slevě produkt je k sehnání zrovna na stránkách ve známé sekci moderní skříně! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další zboží značky IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní výrobek Šatní skřín Galaxie 220cm od výrobce se skvělou pověstí IMS získáte bezpečně online v akci. Nyní nakoupíte za 12 304 Kč.